Reklam iletişim: 0544 424 57 57     
Telefon: 0554 435 57 57
Canlı Dinle

Ece Seçkin Adeyyo

Ece Seçkin, yeni maxi single çalışması ile yaza iddialı giriyor. 'Hoşuna mı gidiyor ?', 'Aman Aman' gibi duyguları harekete geçiren parçalarıyla hitleri belirleyen Ece Seçkin, bu yaz da 'Adeyyo' ile coşturacak.

Sözleri Ayşen Şimşekyay, bestesi Kemal Şimşekyay'a ait 'Zamanım Yok' maxi single çalışmasının çıkış parçası olan 'Adeyyo' nun aranjörlüğü Ozan Doğulu tarafından yapıldı. Ece Seçkin'in yazın enerjisini etnik bir hikaye ile sergilediği 'Adeyyo' klibi geçtiğimiz günlerde Murad Küçük yönetmenliğinde Kilyos'da çekildi. Video klip ve maxi single çalışması tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yayına girdi. Albüm ise 20 Temmuz'da müzik marketlerde yerini alacak. 

Ece Seçkin'in 'Zamanım Yok' maxi single çalışmasında 3 yeni şarkı ve Kolpa ile düet yaptığı 'Hoş Geldin Ayrılığa' parçası bulunuyor. Gülden Mutlu'nun Ece Seçkin için özel olarak yazıp bestelediği, düzenlemesi Mustafa Ceceli'ye ait 'Şarkının Adı Olsun' ilk slow parça olarak yerini alıyor.

Keyifli bir dans hiti olan ve albüme adını veren 'Zamanım Yok' şarkısının sözü Ayşen Şimşekyay, bestesi Kemal Şimşekyay, aranjesi ise Emrah İş ve Nurettin Çolak'a ait.

 • Ekleme Tarihi: 27 Aralık 2016, 22:56
 • Okuma: 115
 • mobil uygulama

  Facebook Sayfamız

  resim
  Canlı yayın Tel:
  0554 435 57 57
  Copyright 2018 © Radyo Arnavutköy FM Tüm Hakları Saklıdır izinsiz kopyalanamaz Dağıtılamaz. -  Arnavutköy FM